Відгуки про компанію Інтернет- магазин "Baby Kingdom"
- Альона С.
- Ольга Т.
Дякую за лосинки! Якість на найвищому рівні! Відповідальний продавець швидко вийшов на зв'язок та здійснив відправку замовлення
- Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук! Носіть із задоволенням!
- Коментар продавця
- Альбина Ч.
- Вика Л.
- Євгенія Ш.
- Анна С.
- Покупець
Дякую ,за швидку доставку ,і якість)))
- Коментар продавця
Носите с удовольствием!Ждем вас снова!
- Коментар продавця
- Лілія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, все сподобалось, рекомендую
- Коментар продавця
Носите с удовольствием!
- Коментар продавця
- Тетяна П.
- Покупець
Дуже сподобалась сукня) гарно упаковано, хороша якісь. Дитина щаслива )
Продавчиня зв‘язалась зі мною протягом 3 хвилин, уточнила зріст дитини та порекомендувала обрати інший розмір сукні, за що дуже вдячна ) Сіла сукня ідеально) відправили в день замовлення)
Дуже задоволені, дякую)- Коментар продавця
Дуже дякуємо за добрий отзив! Завжди раді допомоги!
- Коментар продавця
