Відгуки про компанію Інтернет- магазин "Baby Kingdom"
- Анна А.
- Виктория П.
Дякую за все.
- Коментар продавця
Носіть із задоволенням! Завжди раді Вам допомогти! Чекаємо на Вас знову!
- Коментар продавця
- Людмила Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина К.
- Світлана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрий
Ждал месяц Зайку пообещала что будет всё хорошо,в итоге скинули урода а не Зайку . Сказала что мастера поменяла .И больше не выходит на связь.Не заказывайте потеряете время и деньги ,и подсунут урода.
- Юрий
- Артём Д.
Бомба
- Коментар продавця
Носите с удовольствием!
Всегда рады вам помочь!
- Коментар продавця
- Александра Б.
- Любов Б.
- Таїса П.
- Оксана А.
Добрий день Замовляли костюм людина-паук Прийшов відносно швидко через укрпошту,розмір підійшов,все сподобалось,дякуємо
- Коментар продавця
Доброго дня! Немай хлопчик носить із задоволенням! Звертайтеся, завжди будемо Вам раді!
- Коментар продавця
