Відгуки про компанію Інтернет- магазин "Baby Kingdom"
- Татьяна х.
Сукню отримали швидко, довго обирали до Дня народження. Дійсно, продавець пішов на поступки, все відшили і відправили в бажаний термін. Сукня дійсно прийшла красива, дитина в захваті. Але, після святкування свого Дня народження ( не особливо активного) сукня розлізлася в 4х місцях....це жах...просто розійшлася підкладка, і талія майже відстала від спідниці.
На звернення до продавця, отримали лише похвалу своє швачки і "нам прикро"....
Прикро мені, що за 1350 грн ми отримали товар на один день і зіпсований вечір, бо планували його одягти ще на свято в школі.
Тому лишаю негативний відгук. Мені здається в даному випадку, можна запропонувати хоча б полагодити сукню, а не бачачи фото сукні казати що дуже хороша швачка і якісна тканина .. - Лілія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, дуже гарне плаття. Донці сподобалося!
- Оксана Г.
- Покупець
Всім задоволені. Дякую.
- Костянтин Б.
- Анна Ш.
Дуже гарна сукня!!!Якість,пошив,все за розміром дитини,швидка доставка!!!Моя донька 2дні не знімає сукню!!!Буду ще замовляти!!!Велике дякую!!!!
- Коментар продавця
Ми дуже вдячні за відгук! Нехай ваша красуня буде найщасливішою! Завжди Вам раді!
- Коментар продавця
- Сергій Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Виктория К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Д.
- Христина М.
