Відгуки про компанію Інтернет- магазин "Baby Kingdom"
- Мария Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зробила замовлення, оформила отримання накладеним платежем, прочитала всі умови і мені все підійшло. Магазин не має можливості дзвонити, тільки витрачений час на довгу переписку у вайбері.
Почали писати в Вайбер, що я маю ще заплатити 140грн. Я досі не зрозуміла за що і на яких підставах?! Мені навіть довелось самій подзвонити магазину - але у відповідь лише хамство.
Після відгуку зі мною звʼязався магазин і що приємно, дівчина суттєво змінила мою думку про них. Дуже приємно що магазин реагує і намагається виправляти помилки. Дякую - Тетяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлія Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ирина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дитина задоволена , дякую!!!
- Коментар продавця
Носіть із задоволенням!
- Коментар продавця
- вера
- Марія П.
Велике вам спасибі за чудові костюми,вони неймовірні та ціна приємна,успіхів вам🤗👍👍
- Коментар продавця
Дуже Вам дякуємо! Найкращого Вам свята!!!
- Коментар продавця
- Ірина Л.
- Светлана Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спасибо!
Доченька в восторге. - Максим Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
